אודות שוקי

אירוח עם טעם

אודות שוקי2019-06-19T12:12:13+00:00

איך הכל התחיל…

הכל התחיל ב-1967 בקונדיטוריה קטנה בשדרות ירושלים ביפו אליה הגיעו מכל האיזור לטעום מהבורקסים והעוגות של שוקי (יהושע דקל) ואחיו פפו. תוך כדי העבודה בקונדיטוריה המצליחה הגיעו גם הצעות לאירועים משפחתיים ועסקיים.
במקביל, באמצע שנות השמונים, החל שוקי לארח גם בחוויה הישראלית ביפו העתיקה, ערבי שירה ואוכל ובהמשך, בעקבות ההצלחה, הוצע לו לנהל את נושא האמנים והאירוח גם במועדון היקב בראשל"צ וזאת עשה שנים רבות. לאורך כל השנים מלווה אותו לאה'לה אשתו, שניהם מורים לחנ"ג בהכשרתם.
שוקי – איש רב פעלים, היה בצעירותו אלוף הארץ בהתעמלות קרקע ומכשירים, מורה לחנ"ג, שחקן ורקדן ב"הבימה".
בשנת 93, אחרי שירותו הצבאי, הצטרף לשוקי, בנו יובל ויחד הם מנהלים את חברת הקייטרינג. יובל- אב לארבעה, חובב ספורט אתגרי- גלישת רוח, אופניים, צלילה וסנובורד, וגם הוא בעברו רקדן.
יובל נוכח יחד עם אביו בכל אירוע והם דואגים לפנק את האורחים בכל טוב. שניהם גרים ועובדים במשק משותף בניר-צבי.
המוטו של שוקי ויובל הוא ש: בחיים יש לשים דגש לא רק על "מה אדם עושה" אלא גם ובעיקר על "איך הוא עושה זאת".

ועכשיו…

אוכל נהדר, שפע והמון שמחה בלב, זה מה שאנחנו מעניקים ללקוחותינו כבר למעלה מ-40 שנה!

שוקי קייטרינג, בניהולם של שוקי ויובל דקל, חברה ידועה ומוכרת, בעלת מוניטין בענף האירועים, מזמינה אתכם לחוות מכל הטוב הזה ולאפשר לנו לפנק ולשמח אתכם באירועים המשמעותיים בחייכם.

כל מה שתבחרו והיכן שתבחרו לעשות זאת, אנחנו כאן בשבילכם, עם מגוון תפריטים מרגשים, מכל הסוגים, הטעמים והניחוחות – מהמטבח הצבעוני והכל כך מדובר שלנו..

אנחנו יודעים כי מעבר לאוכל טוב, איכותי וייחודי חשובים לא פחות – הפן האנושי, היחס האישי וההקשבה לצרכים הייחודיים, עוד לפני שניגשים לעבודה… לכן אצל שוקי, עובדים עם אנשים, לפני שמתחילים עם חומרי הגלם!

הניסיון שלנו לימד אותנו כי התפריט הינו אחד הדברים המרכזיים שהאורחים זוכרים וידברו עליו באירוע שלכם. לאחר שנבין היטב מי האורחים, מה החלומות שלכם ומהן המנות שהכי ירגשו אתכם, ניגש להתאים לכם את המטבח הייחודי רק לכם, כזה שלא יפסיקו לדבר עליו….

לפרטים נוספים על החנות שלנו
.

Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן